Pronájem stylových Apartmánů Mladé Buky v Podkrkonoší, u skiparku Mladé Buky

Aktuality

KalendářPo stopách Václava Havla

V našem krásném okolí strávil část život i náš bývalý pan prezident Václav Havel, jehož chalupa zvaná Hrádeček se nachází kousek od bývalého hradu Silberstein na kopci za golfovým hřištěm. Podívejte se na reportáž od České televize.

KalendářMladobucká padesátka

První říjnový víkend si Vás dovolujeme pozvat na již 14. ročník Mladobucké padesátky, ale nic se nemusíte bát, trasy jsou již od 5km pro pěší účastníky a 33km pro cyklisty.

KalendářWitanovského slavnosti

Již tuto sobotu se u nás konají Witanovského slavnosti na počest Martina Witanovského, rytíře, který roku 1008 Mladé Buky založil - plakát zde.

KalendářCyklotoulky z Maršova do Buků

Cyklistická sezona již sice pomalu končí, ale přesto bychom Vám rádi doporučili ke shlédnutí 63. díl Cyklotoulek od České televize s podtitulem: Krakonošovo království.

Leto4 - Destek hriste u skiarealuLeto5 - Detske hriste u skiarealuLéto6 - Výhled na Východní KrkonošeLéto8 - Podzimní Východní KrkonošeLéto9 - Jarní východní KrkonošeLéto12 - Golfové hřištěLéto2 - Grund golf resort a SněžkaLéto1 - Letní skiareálZima3 - Kostel Mladé BukyZima1 - Apartmány Mladé BukyZima4 - SkiareálApartmány Mladé BukyApartmány Mladé Buky